Rób to, co kochasz!

 

To nie tylko tytuł najnowszej płyty Arkadia, która w tym roku ukaże się na muzycznym rynku, ale również hasło akcji społecznej. Do kogo jest ona skierowana? „Rób to, co kochasz” to inicjatywa, z którą zwracamy się głównie do młodych (uczniowie liceum, studenci). Ma ona na celu zachęcić ich, aby w dokonywanych wyborach dotyczących przyszłej pracy i kierunków studiów kierowali się swoimi talentami i pasją, a nie oczekiwaniami środowiska, sondażami lub modami. Każdy człowiek ma talent i chcemy, by młodzi uwierzyli, że naprawdę można w życiu robić to, co się kocha, żyć z tego i dzięki temu być szczęśliwym.

kierunek: sukces

Akcję wspierają gwiazdy muzyki, sportu i show-biznesu, które świadomie weszły na drogę pasji i talentów – często wiele ryzykując – i których życie pokazuje, że było warto! Jest z nami m.in. Kamil Bednarek.

W ramach akcji podzielą się swoimi doświadczeniami, opowiedzą o tym, co pomogło im w zrealizowaniu celu i w jaki sposób dokonywali zmian w swoim życiu. Kolejne kroki wchodzenia na drogę „Rób to, co kochasz” zostaną przedstawione w cyklu krótkich filmów.

Nie tylko osoby znane będą mówić o swoich doświadczeniach. Także eksperci firmy Pure Profit podzielą się swoją wiedzą o talentach, a Westhill przygotowało dla młodych specjalną darmową edycję testu Talent Reflect, który pomaga odnaleźć i nazwać predyspozycje i talenty. Uczestnicy akcji mogą korzystać z naszej wiedzy (rejestrując się na cotygodniowy newsletter w całości poświęcony talentom i pasjom) lub wziąć udział w konkursie. Wystarczy, że pokażą nam swój talent. Zwycięzcy zagrają w teledysku Arkadia u boku osób, które wspierają akcję. Skorzystają także z konsultacji z doradcą zawodowym.

postaw na talent

Pamiętajmy, że przeprowadzone w oparciu o dwa miliony ankiet badania Instytutu Gallupa wykazały, iż ludzie odnoszą największe sukcesy, niezależnie od dziedziny, dzięki oparciu własnego życia przede wszystkim na swoich najsilniejszych stronach i talentach. Tradycyjne przykładanie uwagi do słabych stron i porażek jest bez sensu! Uwierz, że możesz robić to, co kochasz i w czym jesteś dobry! Nasza akcja będzie trwała od lutego do maja 2013 roku. Zapraszam zatem na stronę www.robtocokochasz.pl, aby dowiedzieć się więcej.

To, co czujesz ma sens.

To, co robisz jest wartościowe.

Żyj (z) pasją i…

Rób to, co kochasz!

Nagraj filmik, który pokaże jak na co dzień rozwijasz swój talent, pasję. Jak robisz to, co kochasz!

Odwiedź stronę www.robtocokochasz.pl i odkryj swoje najlepsze talenty!

Avatar

Author: Emilia Kulpa

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.