Czas na zmiany

dlaczego się zmieniamy?

Jako redakcja doszliśmy do wniosku, że nasze czasopismo winno być adresowane również do odbiorców, z myślą o których powstało, czyli do dobroczyńców oraz osób związanych ze Zgromadzeniem Księży Sercanów. Chcemy, by „Czas Serca” stał się na nowo formą stałego kontaktu z tymi, którym jako sercanie jesteśmy bliscy.

kiedy nastąpi zmiana?

Nowa wersja „Czasu Serca” trafi do czytelników na wiosnę 2020 roku. Oznacza to, że w takiej odsłonie, w jakiej magazyn istniał przez ostatnie lata, z bieżącym numerem pojawia się po raz ostatni.

jak będzie się nazywać nowa „odsłona” gazety?

Zostajemy przy nazwie „Czas Serca”, ale zmieniamy jej dopisek z „dwumiesięcznik religijno-społeczny” na „kwartalnik sercański”.

jak często będzie się ukazywać „Czas Serca”?

Magazyn będzie powstawać cztery razy w roku w cyklu: wiosna, lato, jesień, zima. Od 2020 roku będzie to zatem kwartalnik. Taki układ będzie również odpowiadał ważnym z perspektywy sercańskiej wydarzeniom liturgicznym.

jaka będzie treść nowego „Czasu Serca”?

Od kolejnego numeru chcemy wnikliwiej przyglądać się światu sercańskiemu. W dalszym ciągu będziemy proponować naszym czytelnikom „temat na czasie”, rozważania biblijne oraz dotyczące duchowości czy też tematykę rodzinną. Pozostałe działy będą związane z wydarzeniami ważnymi dla Zgromadzenia Księży Sercanów. W ten sposób chcemy przybliżyć naszym czytelnikom między innymi postać Założyciela sercanów oraz to, czym i gdzie żyjemy jako sercanie na świecie. W nowych numerach „Czasu Serca” znajdzie się również rubryka poświęcona kontaktowi z czytelnikami. Będziemy tam publikować nadesłane zapytania i dylematy, z którymi będą się oni z nami dzielić.

jaki będzie skład redakcji?

Pozostajemy przy „starym” składzie ekipy redakcyjnej, jednak jesteśmy otwarci na nowe twarze gazety.

ile będzie kosztować pojedynczy numer i prenumerata „Czasu Serca”?

W związku ze zmianami proponujemy bardzo atrakcyjną cenę nowej gazety. Obniżamy koszt pojedynczego egzemplarza „Czasu Serca” do 5 zł. Prenumerata roczna wyniesie z tego tytułu 20 zł. Jeśli ktoś opłacił już przyszłoroczną prenumeratę, kwota ta zostanie rozłożona w taki sposób, by pokryła koszt odpowiedniej ilości kolejnych numerów. Oznacza to, że czytelnicy za tę samą cenę prenumeraty, która obowiązywała do tej pory, otrzymają więcej numerów gazety, czyli przez dłuższy czas będą mieli „wolną głowę” od pamięci o prenumeracie.

Będziemy wdzięczni, jeśli pozostaniecie z nami.

Avatar

Author: Redakcja czasSERCA

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.