audycja: Strumienie Życia

Są takie rany, które nie chcą się zabliźnić. Są wspomnienia, które chowamy w najciemniejszym zakątku serca. Są słowa, których boimy się usłyszeć. Czy można sobie poradzić z przeszłością? Z zadanymi ranami, z ciemnością wspomnień i słowami, które zmieniły niemal wszystko?
Czym są Strumienie Życia i czy mogą pomóc w zmaganiach z tym, co najtrudniejsze? Na te pytania odpowie mój dzisiejszy gość, p. Kazimiera Steliga w Radio Profeto.pl.

Karolina Krawczyk

Author: Karolina Krawczyk

Kiedyś kard. Nagy zadziwił się moim wzrostem i nazwał mnie "małą redaktorką". Tak już zostało :) Z CzasemSERCA związana jestem od 2009 roku. Prowadzę także nasze radiowe audycje w Radio Profeto.pl Fascynuje mnie człowiek, dlatego najczęściej przeprowadzam dla Was wywiady. Uważam, że ludzie są Cudem.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.