audycja: Świąteczne wydatki

Jak przygotować świąteczny kosztorys, żeby nie zbankrutować? Ile pieniędzy powinniśmy przeznaczyć na prezenty? Czy początek grudnia to dobry moment, by zdążyć z planowaniem wydatków bez obawy o dziurę w domowym budżecie?

Na pytania o świąteczny (i nie tylko) budżet odpowie Artur Kalicki, lider Edukacja Finansowa CROWN, członek Duszpasterstwo Talent, prywatnie mąż i ojciec czwórki dzieci.

Karolina Krawczyk

Author: Karolina Krawczyk

Kiedyś kard. Nagy zadziwił się moim wzrostem i nazwał mnie "małą redaktorką". Tak już zostało :) Z CzasemSERCA związana jestem od 2009 roku. Prowadzę także nasze radiowe audycje w Radio Profeto.pl Fascynuje mnie człowiek, dlatego najczęściej przeprowadzam dla Was wywiady. Uważam, że ludzie są Cudem.

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.